HCL 2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 1-19.01.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 2-19.01.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 3-25.01.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 4-24.02.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 5-24.02.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 6-24.02.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 7-20.03.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 8-20.03.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 9-31.03.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 10-28.04.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 11-28.04.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 12-17.05.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 13-12.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 14-12.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 15-31.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 16-31.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 17-31.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 18-31.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 19-31.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 20-31.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 21-31.07.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 22-24.08.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 23-31.08.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 24-31.08.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 25-31.08.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 26-31.08.2017
Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 27-12.09.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 28-12.09.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 29-25.09.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 30-25.09.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 31-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 32-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 33-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 34-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 35-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 36-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 37-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 38-27.10.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 39-17.11.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 40-27.11.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 41-20.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 42-20.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 43-20.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 44-20.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 45-20.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 46-20.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 47-20.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 48-28.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 49-28.12.2017

Hotararea Consiliului Local Budesti nr. 50-28.12.2017